Galeria zdjęć
Birma 1
MYANMAR / brak / Bago
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.53 | SW:3.11 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-13 14:18
- Data wykonania
- luty 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Qmoszka: Nie chcę tutaj odpowiadać - szkoda ładnego zdjęcia... zajrzyj: http://www.globtroter.pl/zdjecia/63787,panama,panama,city,casco,viejo,usa,lepiej,sie,nie,narazac,,,,.html.......
Nastka 1505 powiedz czyim KLONEM jeste¶ :((((
kiedy¶ chyba było bez ramki...
¦wietne zdjęcie
Niesamowite !
tak tak Qmoszka ¶więte słowa a niektórzy jak ja jej to zarzucałem stawali po jej stronie:(((
Piękne jest to zdjęcie i krew mnie zalewa że takie klonisko bezkarnie może dołować to :(( No cóż może kiedy¶ się to zmieni :(( Nawet w tym wypadku nie mam jak z tym chamstwem walczyć,bo rozmawiać to co¶ nie potrafi,satysfakcję ma z klikania i toczenia piany:(((
tak dobre że nawet ramka jest niezauważalna i tak powinno być ramka ma być dodatkiem a nie odwrotnie :)
niesamowite :)
Ale to zdjęcie już tutaj było!! - Dalej ¶wietne! :-)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Birma 1
MYANMAR / brak / Bago
- Autor
- "> ( SO:4.53 | SW:3.11 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-13 14:18
- Data wykonania
- luty 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Qmoszka: Nie chcę tutaj odpowiadać - szkoda ładnego zdjęcia... zajrzyj: http://www.globtroter.pl/zdjecia/63787,panama,panama,city,casco,viejo,usa,lepiej,sie,nie,narazac,,,,.html.......
Nastka 1505 powiedz czyim KLONEM jeste¶ :((((
kiedy¶ chyba było bez ramki...
¦wietne zdjęcie
Niesamowite !
tak tak Qmoszka ¶więte słowa a niektórzy jak ja jej to zarzucałem stawali po jej stronie:(((
Piękne jest to zdjęcie i krew mnie zalewa że takie klonisko bezkarnie może dołować to :(( No cóż może kiedy¶ się to zmieni :(( Nawet w tym wypadku nie mam jak z tym chamstwem walczyć,bo rozmawiać to co¶ nie potrafi,satysfakcję ma z klikania i toczenia piany:(((
tak dobre że nawet ramka jest niezauważalna i tak powinno być ramka ma być dodatkiem a nie odwrotnie :)
niesamowite :)
Ale to zdjęcie już tutaj było!! - Dalej ¶wietne! :-)
Polecaj± to zdjęcie






























