Galeria zdjęć
rybka
EGIPT / sharm el shaik / rafa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.24 | SW:4.91 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-10-21 19:55
- Data wykonania
- marzec 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
¶wietne zbliżenie
hej,ja to robiłem cyfrowka,w taniej obudowie
Będę w grudniu w Sharm El-Naga i mam ochotę na takie zdjęcia. Na wyposażeniu też tylko zestaw do "snurkowania". Jakiej czuło¶ci powinien być film? Chcę zakupić jednorazówkę.
rybki w wodzie raczej nie chca pozowac, raczej uciekaja ,zdjecie robione tylko z maska i z rurka i tak myslalem,ze sie utopie
przeczuwam, że masz w zapasach lepsze... te plamki mi trochę przeszkadzaj± ... i płetwa grzbietowa (jej brak) także
ale ma minkę:) szkoda, ze ucięta na grzbiecie:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
rybka
EGIPT / sharm el shaik / rafa
- Autor
- "> ( SO:4.24 | SW:4.91 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-10-21 19:55
- Data wykonania
- marzec 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
¶wietne zbliżenie
hej,ja to robiłem cyfrowka,w taniej obudowie
Będę w grudniu w Sharm El-Naga i mam ochotę na takie zdjęcia. Na wyposażeniu też tylko zestaw do "snurkowania". Jakiej czuło¶ci powinien być film? Chcę zakupić jednorazówkę.
rybki w wodzie raczej nie chca pozowac, raczej uciekaja ,zdjecie robione tylko z maska i z rurka i tak myslalem,ze sie utopie
przeczuwam, że masz w zapasach lepsze... te plamki mi trochę przeszkadzaj± ... i płetwa grzbietowa (jej brak) także
ale ma minkę:) szkoda, ze ucięta na grzbiecie:)
Polecaj± to zdjęcie






























