Galeria zdjęć

takie tam.... jesienne

POLSKA / Małopolska / okolice Krakowa

Zdjęcia: okolice Krakowa, Małopolska, takie tam.... jesienne, POLSKA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2010-01-16 22:13
Data wykonania
paĽdziernik 2009

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Sławo lito¶ci !!! Dawniej każda fotka miała klikaset lub nawet parę tysiecy wej¶ć.Teraz jak ma ponad sto to uchodzi za wybitn±. Twoje zdjecia ze ¶wiata s± niezłe. Ale jaki sens ma zamieszczanie tutaj dziesi±tek zdjęć li¶ci i gałęzi. To jest galeria podróżnicza, która ma pokazywać odległy ¶wiat. Bo w tej chwili to jest "art galery" nie maj±ca nic wspólnego z globtroterstwem. Chciałbym naprawdę zobaczyć na fotkach Czarnogórę lub Serbię, bo juz polskiej jesieni czy zimy po prostu nie trawię.

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl