Galeria zdjęć
okno.....
GRECJA / Santorini / Oia
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.48 | SW:4.50 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2010-03-23 09:30
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Efekt koncowy rewelacja!!!
Mhm.... wiedziałam ! Dużo Ci pewnie poszło tej niebieskiej i białej farby na Santorini.... Ale wyszło jak trzeba :)
Tak wła¶nie było ,chodziłem sobie po Santorini z wiaderkiem farby i z pędzlem i domalowywałem gdzie nie gdzie co mi brakowało do fajniejszej fotki ....Pozdrawiam
lepiej się przyznaj Sławo, że specjalnie wymalowałe¶ te ramki, aby osi±gn±ć taki efekt!:):):)
slawo przyznaj się, bo cie tu pos±dzaj± o fotomontaż chyba ?
E tam, bomba - super bomba :) A jak ładnie sławek domalował w ¶rodku chmurki :)
E tam, fajne - bomba, takie błękitne zatracenie !
fajne okiennice :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
okno.....
GRECJA / Santorini / Oia
- Autor
- "> ( SO:4.48 | SW:4.50 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2010-03-23 09:30
- Data wykonania
- czerwiec 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Efekt koncowy rewelacja!!!
Mhm.... wiedziałam ! Dużo Ci pewnie poszło tej niebieskiej i białej farby na Santorini.... Ale wyszło jak trzeba :)
Tak wła¶nie było ,chodziłem sobie po Santorini z wiaderkiem farby i z pędzlem i domalowywałem gdzie nie gdzie co mi brakowało do fajniejszej fotki ....Pozdrawiam
lepiej się przyznaj Sławo, że specjalnie wymalowałe¶ te ramki, aby osi±gn±ć taki efekt!:):):)
slawo przyznaj się, bo cie tu pos±dzaj± o fotomontaż chyba ?
E tam, bomba - super bomba :) A jak ładnie sławek domalował w ¶rodku chmurki :)
E tam, fajne - bomba, takie błękitne zatracenie !
fajne okiennice :)
Polecaj± to zdjęcie






























