Galeria zdjęć

MAUNA KEA

USA / Hawaje / Big Island

Zdjęcia: Big Island, Hawaje, MAUNA KEA, USA
odsłon: 2106 | poleca: 16 osób | ocena techniczna: 4.79 | ocen: 20 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2010-02-05 04:02
Data wykonania
styczeń 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

fantastyczne plenery :)

piękne zdjęcie :)

Udało ci się z tym śniegiem. Byłem na Mauna Kea 3 dni temu i śniegu nie było. A specjalnie wybrałem się tam w lutym, bo o tej porze roku śnieg zwykle jest. Ta zima jest wyjątkowa. Wczoraj sypał śnieg jednocześnie w 49 z 50 stanów. Oczy wszystkich meteorologów były zwrócone na Mauna Kea, bo gdyby i tam posypało, byłby to rekord wszechczasów.

no ładnie sie tymi wulkanami wstrzelasz na globa, tak trzymać :)



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WALIA / Półwysep Gower, / Parkmill.

SłOWACJA / kraj preszowski / Bardejów

GRECJA / Wyspy Egejskie / Samos

ALGIERIA / Sahara / Assekrem

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl