Galeria zdjęć
...ten to z niejednego pieca :D
PERU / Andy / Pisac
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2010-02-21 15:20
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- PERU
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
w Peru zdumiała mnie różnorodno¶ć nakryć głowy (między innymi...:)
czapeczka z pomponikami
fajna czaprczka
mnie cuy nie smakował...ale Emski powiadał, że najlepszy jest w Chivay ;D
I kto następny do pieca?
Swinki , paluszki lizać , co kraj to inny obyczaj.
troszkę pulchniutki.....już sama nie wiem cuy'e...czy bułeczki w boczki weszły :D
Na pierwszy rzut oka my¶lałam,że to kobitka. No a tu proszę.Piekarz pełna gęb±.
...nie stet piek±!!!! a co tam wczesna wersja wie¶maka:):):)
piec ma wysoko¶ć kamienicy....Baba Jaga mogłaby pozazdro¶cić :D
W tym samym piecu po buleczkach pieka swinki morskie. Dla domowej konsumpcji - nie dla turystow :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
...ten to z niejednego pieca :D
PERU / Andy / Pisac
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2010-02-21 15:20
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
- Dodane do galerii
- PERU
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
w Peru zdumiała mnie różnorodno¶ć nakryć głowy (między innymi...:)
czapeczka z pomponikami
fajna czaprczka
mnie cuy nie smakował...ale Emski powiadał, że najlepszy jest w Chivay ;D
I kto następny do pieca?
Swinki , paluszki lizać , co kraj to inny obyczaj.
troszkę pulchniutki.....już sama nie wiem cuy'e...czy bułeczki w boczki weszły :D
Na pierwszy rzut oka my¶lałam,że to kobitka. No a tu proszę.Piekarz pełna gęb±.
...nie stet piek±!!!! a co tam wczesna wersja wie¶maka:):):)
piec ma wysoko¶ć kamienicy....Baba Jaga mogłaby pozazdro¶cić :D
W tym samym piecu po buleczkach pieka swinki morskie. Dla domowej konsumpcji - nie dla turystow :-)
Polecaj± to zdjęcie































