Galeria zdjęć

KONKURS-To też wiosna.

POLSKA / woj.łódzkie / na wsi

Zdjęcia: na wsi, woj.łódzkie, KONKURS-To też wiosna., POLSKA
odsłon: 2510 | poleca: 17 osób | ocena techniczna: 4.94 | ocen: 17 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2010-02-28 22:13
Data wykonania
maj 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ale takie jest polskie prawo i nie ja je wymyśliłem. Nie istotne jest, że gniazdo znajduje sie na prywatnej posesji. Po prostu jest zakaz i koniec. I po co pani wyjężdża z tą Rospudą ! Ja nie robię zdjęć ptaków w Polsce - jest wystarczajaco duzo fotografów, którzy to robią w naszym kraju. Chcę tylko poruszyć problem, aby ktoś nie miał nigdy kłopotów nawet jeśli ma dobre intencje. Podobnie jest z wypchanymi zwierzętami, ptakami ( dzikimi) - nie wolno, bez zezwolenia konserwatora przyrody trzymać ich w domu i sprzedawać w sieci.

Przepraszam,też motyle,że zakłóciłam im intymne chwile....

A w jakim to celu ,Pan robi zdjęcia ptakom i ptaszkom,może w Dolinie Rospudy?Bo moje zdjęcie zrobione zostało przez prywatną osobę,czyli mnie , prywatnym aparatem na prywatnym terenie,gniazdo było w prywatnym żywopłocie i zapewne napiętnuje mnie Pan za to że niepokoiłam ptaki robiąc im dach nad głową w czasie ulewnych deszczy i odganiałam głodne koty i sójki,Ale za to ja mogłam cieszyć się widokiem ćwiczących loty ptaszków i opuszczających już gniazdo.Najlepszym dowodem na to że nie jestem z przyrodą na bakier jest ilość gniazd zakładanych przez różne gatunki ptaków na mojej działce co roku..Zapraszam z aparatem.I jeszcze jedno,czy to jest portal Ligi Ochrony Przyrody,,może się pomyliłam?Pozdrawiam wszystkich Globtroterów i dziękuję za głosy.

no swift, czuwaj...jak wiele można się na Globie nauczyć...dzięki za info, dobrze o tym wiedzieć

Zgodnie z poslim prawem i ustawą o ochronie przyrody zabrania się fotografowania gniazd ptasich i umieszczania fotografii w sieci lub innych miejscach.Proszę moderatora i autora o uunięcie tego zdjecia.
A tak na marginiesie - jalki cel ma płoszenie i niepokojenie ptaków podczas odbywania lęgów ?

no zajebiste :)

Fantastyczne! Co to za ptaki?

są świetne !

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BIAłORUś / Obwód brzeski / Różana

BIAłORUś / Obwód grodzieński / Mir

BIAłORUś / Obwód miński / Nieśwież

BIAłORUś / Obwód miński / Nieśwież

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl