Galeria zdjęć

Las w zwierciadle

NORWEGIA / Oppland / m6

Zdjęcia: m6, Oppland, Las w zwierciadle, NORWEGIA
odsłon: 3268 | poleca: 13 osób | ocena techniczna: 4.92 | ocen: 14 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2010-04-19 23:06
Data wykonania
sierpień 2009
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

może... jeśli już na początek, to może Oslo :)

Wszytko zależy na ile ktoś jest zdolny ( w sensie przetrwania, wygody) do porzucenia kuchenki, lodówki, ciepła ... my chyba nie byliśmy ekstremalni jedynie w sensie zabrania bergmana i norweskiego filmu o naziskach zombie; u tego pierwszego więcej szwecji niż norwegii.ale to był tylko epizod, nie wyolbrzymiajmy go. pare dni w Norwegii ? hmm. jeśli nie oslo to może jego rejon jak Telemark lub okolice Bergen. A wybierasz się ? :)

chodzi mi o najmniej potrzebne przejawy cywilizacji, choćby nawet wspomniane przez Ciebie filmy. Dlaczego by nie ograniczyć się do namiotu i reszty potrzebnych min rzeczy, aczkolwiek to kwestia sporna (brr nie lubię używać takich wyszukanych słów na forum :P), bo czym jest minimum, dla każdego w minimum będzie zawierać się coś innego. Powiedzmy, że Wasze ograniczało się do filmów. Nie kojarzę go. Co by nawiązać do foty, takie widoczki są obecne w jego twórczości? Poza tym jaki region Norwegii polecasz na parodniowy wypad?

zdefiniuj cywilizację :) czasem trzeba iść na kompromis ... takie widoczki po 3-4 dniach zaczynają nużyć :) zaleta jest taka że siedząc w namiocie wyrządzasz mniej szkody roślinkom

nawet podróżując ludzie nie potrafią odpocząć od cywilizacji i ograniczyć ją do minimum :P

całkiem blisko do dzikosci :) filmy Bergmana pomagały się oddziczyć

dzikość, to jest to.

trafiony tytuł :-)

pieknieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Ladakh / Dolina Nubra

ARGENTYNA / Patagonia / Hielo Sur

NIEMCY / - / okolica Greetsiel

NEPAL / Annapurna TREK / NEPAL

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak z Lodowej Przełęczy do "Piątki" Spiskiej.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl