Galeria zdjęć
Widok z Preikestolen
NORWEGIA / Rogaland / nieopodal Lyseboth
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.89 | SW:4.75 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-04-19 23:04
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękne miejsce .
Piękne miejsce. Widoki to następne bogactwo Norwegii.
Przepiękna okolica, niesamowity widok no i super zdjęcie.
zazdroszczę widoków :)
wiesz, wszystko jest do zrobienia ... a nawet jesli camping bedzie zajety (najlepiej wyslij meila z pytaniem) to miejsc na dzikie biwaki nie brakuje ... w stavangrze nie wiem, ale pewnie podobnie. nie jest drogo i jesli mozna za pare euro z pradem to czemu nie, biwakowanie na dziko wymaga zabrania paru ciezkich tobolkow .. choc na 4 dni nie a z tylu.
Duzo zalezy od tego jakie bedziecie mieli mozliwosci transportowe
wybieram się tam w sierpniu, jak my¶lisz można jechać w ciemno z namiotem na to pole namiotowe pod Preikestolen, chcemy tam posiedzieć ze 4 dni i zastanawiam się nad polem namiotowym tam i w Stavanger
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Widok z Preikestolen
NORWEGIA / Rogaland / nieopodal Lyseboth
- Autor
- "> ( SO:4.89 | SW:4.75 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2010-04-19 23:04
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękne miejsce .
Piękne miejsce. Widoki to następne bogactwo Norwegii.
Przepiękna okolica, niesamowity widok no i super zdjęcie.
zazdroszczę widoków :)
wiesz, wszystko jest do zrobienia ... a nawet jesli camping bedzie zajety (najlepiej wyslij meila z pytaniem) to miejsc na dzikie biwaki nie brakuje ... w stavangrze nie wiem, ale pewnie podobnie. nie jest drogo i jesli mozna za pare euro z pradem to czemu nie, biwakowanie na dziko wymaga zabrania paru ciezkich tobolkow .. choc na 4 dni nie a z tylu.
Duzo zalezy od tego jakie bedziecie mieli mozliwosci transportowe
wybieram się tam w sierpniu, jak my¶lisz można jechać w ciemno z namiotem na to pole namiotowe pod Preikestolen, chcemy tam posiedzieć ze 4 dni i zastanawiam się nad polem namiotowym tam i w Stavanger
Polecaj± to zdjęcie






























