Galeria zdjęć

FOR THE KOS

RPA / - / Pilanesberg Park

Zdjęcia: Pilanesberg Park, FOR THE KOS, RPA
odsłon: 1185 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2010-04-30 22:38
Data wykonania
listopad 2008

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

i tutaj muszę się z Tobą zgodzić . Ty na pewno należysz do jednych z nich. Oczywiście o histerii nie mówimy, to raczej wyrafinowane działania, mające na celu wyeliminowanie oszustw na tym portalu, zwłaszcza przez doświadczonych użytkowników. Jak to się mówi - człowiek uczy się całe życie, prawda tkos? Na przyszłośc nie interesuj się tym , co Ciebie nie dotyczy. Szefem możesz być ewentualnie w domu bądź w pracy. Spółki w biznesie też Ci nie wychodziły. Może trzeba stanąc przed lustrem, a nie szukać winnych dookoła. Zarówno w życiu osobistym jak i na portalach internetowych. Pozdrawiam ciepło i czekam na Twą skruchę.

anonimowych pieniaczy, frustratów i histeryków jest na świecie i w necie wielu....aż za wielu :(

OOO! tkos wrócił. Nerwy Ci zaczynają puszczać. Mozę następnym razem zacznij myśleć zanim coś zrobisz a nie odwrotnie :)))). dupeczkiki ładne, prawda? To są takie afrykańskie świnie...
Ja w przeciwieństwie do Ciebie mam honor i potrafię używać tego portalu pod swoim nickiem, a nie tak jak w Twoim przypadku posługiwać się innymi userami. NIe mydlij innym oczu. Nabijając sobie średnią ocen innym nickiem, tylko pokazujesz jaki naprawdę jesteś.
ps. widzę, że całkiem przypadkiem, reprezentuję obóz / w Twoim mniemaniu oczywiście/ który poznał się na Tobie już wcześniej. No cóż, mają zapewne niezły ubaw :))))).
pozdrawiam kasus

Wróciłem właśnie z Majówki w Londynie i jak widać gość zwany kasusem, nadal pokazuje swoje paskudne oblicze pisząc brednie i oszczerstwa oraz obrażając mnie bezpodstawnie...Kto uważa, że tego typu fotki jak ta i działania takiego osobnika jak kasus są mu bliskie niech słucha tych bzdetów i ogląda takie "globtroterskie" foty... Ja nie zamierzam wiecznie przypominać o tym, że kasus zarzuca innym to co sam robił i nadal robi...Na globie jest wystarczająco dużo faktów by się o tym przekonać, dopóki nie wpadnie po raz kolejny w panikę i ich nie pousuwa...Zostaną jednak te których nie może skasować, jak wiadomości na priv oraz komenty i oceny nie pod swoimi fotkami, które wyraźnie pokazują o co gościowi tutaj chodzi. Bawcie się zatem dobrze w swoim piekiełku, panie kasus i cała reszta, która go do tego podpuszcza i podrzuca mu takie pomysły, by za wszelką cenę udało się mnie sprowokować...Jak widać tylko to potraficie :((( ....Ja zamierzam nadal korzystać z tego portalu do dzielenia się w kulturalny sposób swoją pasją z innymi, a nie do rywalizacji i anonimowego wylewania na innych pomyj i swoich frustracji....

Dobry początek , czekamy na drugą połowę.

Kaczma: masz racje, ja tutaj nie pojawiłem sie po to, by z kimkolwiek się konfliktować, a tym bardziej doświadczac kombinatorstwa i nieuczciwych zagrań. Nieuczciwość ta była skierowana głównie do mojej osoby i ale również do wszystkich użytkowników portalu. Co to za podróżnik, co sam sobie oceny nabija? Tu nie chodzi o moją dumę, tylko ja nie bedę ze swoimi zdjęciami i artykułami z wypraw dzielił się do czasu, kiedy to zostanie wyjaśnione. Facet mi zarzuca, że ja oceniłem jego zdjęcia. Mam do tego prawo. Ale nie mam prawa, działać w zmowie z innymi założonymi do celów prrzekrętu kont i oszukiwać. Dopóki ten gość nie wyjdzie, nie okaże odrobinę skruchy i nie powie: sorry, rzeczywiście mnie poniosło, dałem się sprowokować, przy okazji oszukując pozostałych użytkowników, zrobiłem świństwo !!! I za to przepraszam. Wtedy mogę rozmawiać dalej i wrócić na portal ze swoimi zdjęciami i innymi materiałami. A odnosząc się do polityka: nie będę czegoś budował na kłamstwie, tylko po to by być politykiem w tej sprawie. No way!!!!

Mario , tutaj nie dedektyw jest ważny a polityk.
Chciałbym żeby zapomnieli o tym co było miądzy nimi , czasami jedno bezmyślne słowo prowadzi do wojny. Nie jesteśmy na Globtroter , żeby brać udział w pojedynkach tylko wystawiać zdjęcia i pokazywać ciekawe miejsca.
Mam nadzieję że Kasus i Tkos zostawią swoją dumę za drzwiami i że Kasus wróci ze swoimi zdjęciami.

Kaczma,na detektywa się nie nadajesz.Wystarczy połączyć autora zdjęcia z tytułem i przypomnieć sobie fotkę żyraf.

Co jest oszustwem ? to zdjęcie , Mona Liza , następna Enigma?

Miły jesteś.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Beskid Niski / Ożenna

SAHARA ZACHODNIA / Al-Ujun-As-Sakija al-Hamra / Haoui en Naam

BELGIA / - / Bruksela

HISZPANIA / Andaluzja / Cabo de Gata

SłOWENIA / Alpy Julijskie / pod Mangart

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl