Galeria zdjęć

Amman

JORDANIA / - / Amman

Zdjęcia: Amman, Amman, JORDANIA
odsłon: 1403 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: 4.49 | ocen: 10 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2010-09-04 21:57
Data wykonania
czerwiec 2008
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

O Lena... Batista byl tylko "kociętem" przy obecnych tygrysach... Moje zdjęcia zostały wszystkie ocenione przez np. Heaven... A jak go zmusiłam do wypowiedzenia się na ten temat, to w większości okazało się że czepia się niesamowitych głupot. To samo Zibiś, który tu zgrywa kogoś-po-kursie... Chyba marny był to "kurs". Na dodatek obaj panowie stosują demagogię i hipokryzję, krytykując innych za błędy, które sami popełniają. Zaczęłam ich ignorować, bo ich działalność pachnie trollingiem. Pozdrowienia, baw się dobrze na Globie, mimo wszytko.

zgadzam się, an Globie jest kilka osób które tylko oceniają przy znikomej ilości dodanych zdjęć własnych...

Trudno jest ocenić coś z "dorobku fotograficznego" kogoś, kiedy jest tak malo zdjęć, a tak dużo ocen zdjęć.innych.Łatwo jest dorobić się statusu na tylko ocenianiu. Co nie jest zgodne z regulaminem Globtrotera!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

PORTUGALIA / Madera / .

PORTUGALIA / Madera / Ribeira Brava

PORTUGALIA / Madera / .

IRAN / Suza / Suza

IRAN / Szusztar / Szusztar

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl