Galeria zdjęć

W Barcelonie

HISZPANIA / Katalonia / Park Guell

Zdjęcia: Park Guell, Katalonia, W Barcelonie, HISZPANIA
odsłon: 1003 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2010-10-02 22:07
Data wykonania
październik 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

GLOB DEKALOG ZDJĘĆ 1. Miło nam będzie, gdy wchodząc się przedstawisz- jedna fotka w zupełności wystarczy ;-) 2. Bądź aktywny i kreatywny, miej pomysły i dziel się z nimi 3. Bądź odpowiedzialny za swoje wypowiedzi 4. Pomagaj i dziel się swoim doświadczeniem 5. W sposób kulturalny wyrażaj swoje opinie, unikaj pouczeń 6. Nie prowokuj kłótni, ostrej wymiany zdań, która niczego sensownego nie wnosi na forum 7. Doceniaj różnorodność osobowości wśród użytkowników 8. Odrobina pokory nie zaszkodzi- ocena zdjęcia niekoniecznie może być obiektywna, ale to tylko ocena 9. Korzystaj z opcji "wyślij wiadomość"- w ten sposób wyjaśniaj nieporozumienia i inne osobiste sprawy z pozostałymi użytkownikami 10. Pamiętaj, że przede wszystkim jesteś globtroterem, albo możesz nim wkrótce zostać 5 PRZYKAZAŃ O.GLOBADMINA 1. Unikaj wstawiania zdjęć familijnych i osobistych, ich miejsce jest w rodzinnym albumie 2. Selekcjonuj zdjęcia, zanim zamieścisz je w galerii- stawiamy na jakość, a nie na ilość 3. Nie sygnuj fotek swoim nazwiskiem, stopką, copyright - to pogarsza odbiór zdjęcia 4. Unikaj wstawiania skanów zdjęć sprzed lat, gdyż są one najczęściej gorszej jakości niż zdjęcia cyfrowe 5. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że zdjęcie jest słabszej jakości, ale chcesz je pokazać jako ciekawostkę zaznacz opcję "nie do oceny"

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ANGLIA / Walia / Caernarfon

ANGLIA / Kornwalia / wyspa pływowa u wybrzeży Kornwalii (Anglia) w zatoce Mount's Bay, niedaleko Marazion i Pe

POLSKA / pomorze / Gdansk-Sobieszewo

POLSKA / Warmia / Nowa Pasłęka

CZECHY / Morawy Południowe / okolice miasta Kyjov

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl