Galeria zdjęć

Indonezja 18

INDONEZJA / Jawa / Kawah Ijen

Zdjęcia: Kawah Ijen, Jawa, Indonezja 18, INDONEZJA
odsłon: 7927 | poleca: 51 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 36 | w schowku: 5 osób
Data dodania
2010-10-12 21:20
Data wykonania
maj 2009

Opis zdjęcia
Transport siarki
Foto-informacje:eos,slajd,

Komentarze do zdjęcia

Duszą w niebie, ale ciałem w piekle.. Poruszająca fotografia. Bardzo, bardzo dobra :)

Świetne

Dzięki!

Świetne!

no raczej! Wszak to zdjęcie nie byle kogo! Kasy, wrzuć tu czasem na osłodę choć jedno jakieś... proszę...

Bardzo dobre ujęcie !!! .... a wracając do wątku zarobków to jeden jaki kurs z koszykiem to około 66tys. Rp czyli około 5$ ....

dobrze, że o tym napisałeś, często oglądamy zdjęcie podziwiamy kunszt fotografa (w tym wypadku wyjątkowy!), a nie myślimy o tm, co najważniejsze.

...tak jeszcze w ramach uzupelnienia...jakiś czas temu pewien fotograf miał tam sesję...jeden aparat poszedł na straty od wyziewów i to samo stało się z obiektywami.

Parę słów uzupełnienia do fotki...czerwona czapeczka bezcenna...no tak. Ładunek siarki którą ma ten tragarz waży ca 70-80 kg. Robi bodajże 2-3 kursy dziennie w głąb krateru wulkanu gdzie tę siarkę musi sam wydobyć. Pracuje bez maski przeciwgazowej a w powietrzy które wdycha jest mnóstwo dwutlenku siarki (wydobywa się z krateru) + odrobina chlorowodoru (w płucach zamienia się w kwas solny). Plecy poranione od koszy...Nie pamiętam ile wynosi dniówka ale jest to dosyć mało...średnia życia tych robotników nie przekracza chyba 30 lat...raz wulkan wyemitował większą ilość gazów...wszyscy którzy pracowali w kraterze zginęli na miejscu...

zazdorszcze ;) ale tak pozytywnie ;)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

MAURETANIA / At-Tarariza / gdzieś po drodze

MAURETANIA / Tagant / gdzieś po drodze

NIEMCY / Szlezwik-Holsztyn / Sylt

MAROKO / Sahara Zachodnia / Portorico

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl