Galeria zdjęć

Pejzaż jesienny

POLSKA / lubelszczyzna / Muzeum Wsi Lubelskiej

Zdjęcia: Muzeum Wsi Lubelskiej, lubelszczyzna, Pejzaż jesienny, POLSKA
odsłon: 9184 | poleca: 40 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 24 | w schowku: 3 osób
Data dodania
2010-10-31 20:23
Data wykonania
październik 2010

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

W sezonie czynny jest tam bufet we wnętrzu zabytkowej chaty , gdzie można coś przekąsić, np. pierogi, oczywiście na zewnątrz, aby popatrzeć przy okazji na spacerujące tam, fantastycznie opierzone kury :)

Zosiu! Co się odwlecze to nie uciecze. A wiosną i latem faktycznie jest tam świetnie - zwłaszcza, że "robotnicy rolni" pracują "w polu" jak drzewiej bywało. No i z karczmy (a jakże) uciecha gdy można spożyć na zewnątrz.

Lata w skansenach wiejskich są chyba ciekawsze. Zosiu - zapytam, czy na terenie lubelskiego skansenu jest karczma.... stylizowana na XVII, albo XVIII wiek z takąż obsługą, jadłem i napitkiem?....

Dzięki . Miały być zimowe, ale zimy tam nie było tego roku, albo przegapiłam :)

Miało być więcej zdjęć z tamtych miejsc?

Z klimatem...

Dobrze, że most nie zwodzony, bo tak to byś nie wyszła ze skansenu. Zdjęcie może się podobać !

Już sobie wyobrażam jaki był by efekt rozbicia jajka XVI wiecznego....bo mowa jest o tamtych czasach, no nie? :)))) No i poduchy by Cię opierzyły.

Spanie nie wyszło, bo ja wyszłam bokiem - na dole jest brama, która wyjeżdża straż. Kręcił sie tam jakiś gość. Wypuścił mnie a szkoda, bo w dworku fajne łóżko z poduchami a i jakieś jajka by sie znalazło na kolację :))

No, a jak było ze spaniem zamkniętą w skansenie?...Napewno w takich przypadkach sny są fantastyczne, jakby przeniesione w odległy czas....XVI wieczny co najmniej.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MAROKO / Maroko / gdzieś po drodze

MADAGASKAR / Wschodni / Ranomafana

NAMIBIA / Zachodnia Namibia / Gdzieś w drodze

POLSKA / świętokrzyskie / Tokarnia Muzeum Wsi Kieleckiej

MADAGASKAR / Bekopaka / Grand Tsingy de Bamaraha

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl