Galeria zdjęć
Pierzaste piękno¶ci
HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Gran Canaria - Palmitos Park
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2010-12-30 12:33
- Data wykonania
- grudzień 2010
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- GRAN CANARIA - PALMITOS PARK
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A ja my¶lałam, że to Ty kaczma wysłałe¶ tego uroczego malca do mnie na wyspy z pozdrowieniami ..... Ja za¶ nie my¶lałam, że zobaczę tam nasze boćki. A były.... i wcale nie pozamykane w klatkach. Bawiły się dobrze w towarzystwie flamingów :-))
Nie wiedziałem że australijskie Kookaburry wybieraj± się czasami na urlop na wyspy Kanaryjskie ??
To jest kukabura z Australii i na pewno nie jest w zimowym upierzeniu
witaj Zosiu, gratuluje pięknych zdjęć.
Warto było bo ptaki pięknie powychodziły na zdjęciach:)pozdrawiam!
Pozdrawiam wszystkich - nie było mnie, bo uganiałam się za tymi pierzakami ;-))
urokliwa jest i chyba o tym wie :-) Pozdrawiam
ta pięknota już w zimowym upierzeniu, dawno cię nie było widać na Globie. Pozdr.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pierzaste piękno¶ci
HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Gran Canaria - Palmitos Park
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2010-12-30 12:33
- Data wykonania
- grudzień 2010
- Miejsce
- Dodane do galerii
- GRAN CANARIA - PALMITOS PARK
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A ja my¶lałam, że to Ty kaczma wysłałe¶ tego uroczego malca do mnie na wyspy z pozdrowieniami ..... Ja za¶ nie my¶lałam, że zobaczę tam nasze boćki. A były.... i wcale nie pozamykane w klatkach. Bawiły się dobrze w towarzystwie flamingów :-))
Nie wiedziałem że australijskie Kookaburry wybieraj± się czasami na urlop na wyspy Kanaryjskie ??
To jest kukabura z Australii i na pewno nie jest w zimowym upierzeniu
witaj Zosiu, gratuluje pięknych zdjęć.
Warto było bo ptaki pięknie powychodziły na zdjęciach:)pozdrawiam!
Pozdrawiam wszystkich - nie było mnie, bo uganiałam się za tymi pierzakami ;-))
urokliwa jest i chyba o tym wie :-) Pozdrawiam
ta pięknota już w zimowym upierzeniu, dawno cię nie było widać na Globie. Pozdr.
Polecaj± to zdjęcie






























