Galeria zdjęć
W zgodzie
HISZPANIA / Gran Canaria / Palmitos Park
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-01-31 23:50
- Data wykonania
- grudzień 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Boćki wcale nie odstawały od tego pięknego ptasiego towarzystwa, bo boćki wszak też piękne . I dobrze się czuły w towarzystwie pelikanów, flamingów i innych ptasich piękno¶ci :-)
koleżanko :-)) Nie wiem, czy one tam chwilowo, czy na stałe. Nad sob± maj± niebo, więc s± wolne .... jak ptaki :-))
... pelikany i bociany czyszcz± piórka- pójd± w tany :-)))
to nasze, polskie boćki w narodowych barwach przecież...
A te boćki to tam na stałe mieszkaj± czy s± przelotem...?
"każdy sobie rzepkę skrobie."..
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W zgodzie
HISZPANIA / Gran Canaria / Palmitos Park
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-01-31 23:50
- Data wykonania
- grudzień 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Boćki wcale nie odstawały od tego pięknego ptasiego towarzystwa, bo boćki wszak też piękne . I dobrze się czuły w towarzystwie pelikanów, flamingów i innych ptasich piękno¶ci :-)
koleżanko :-)) Nie wiem, czy one tam chwilowo, czy na stałe. Nad sob± maj± niebo, więc s± wolne .... jak ptaki :-))
... pelikany i bociany czyszcz± piórka- pójd± w tany :-)))
to nasze, polskie boćki w narodowych barwach przecież...
A te boćki to tam na stałe mieszkaj± czy s± przelotem...?
"każdy sobie rzepkę skrobie."..
Polecaj± to zdjęcie






























