Galeria zdjęć

Motyl szklanoskrzydły

KOLUMBIA / okolice Bogoty / Villa de Leyva

Zdjęcia: Villa de Leyva, okolice Bogoty, Motyl szklanoskrzydły, KOLUMBIA
odsłon: 4979 | poleca: 47 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 33 | w schowku: 5 osób
Data dodania
2011-04-18 10:12
Data wykonania
luty 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Fantastyczne kolory :)

Świetne!

Wspaniałe ujęcie i kadr.

piekne kolorki

A ja myślałem, że tylko żółty pasek daje ciała. A że każda wizyta w serwisie boli... - eh gdzie te czasy manuali gdzie wszystko hulało, co najwyżej szkło się spociło. DX jest do makro lepszy.

Canon, bo taki był pierwszy...a potem już się dozbierywało....
Kasa to jeden problem, a drugi, że to i tak trudne dla kobiety gdy się ma 2 kg ciuchów, a 6 kg sprzętu foto..;).
Każdy mój wyjazd to aparat do naprawy - teraz trochę lepiej, ale wymienili mi w serwisie (a mam super..) wszystkie 3 płyty (bolało..., choć to nawet nie jest pełna klatka) ;)

"To nie są tanie rzeczy Szanowna Pani". A poważnie - jeśli ma jeździć z Tobą w "ciężki klimat", to obawiam się, że musisz dozbierać kaski do drugiego korpusu. Na dzień dzisiejszy nie ma porządnie uszczelnionego szkła makro, więc powinno być na czas podróży nie odczepiane. Inaczej momentalnie siądzie Tobie elektronika i obiektyw straci łączność z "bazą". Do której "stajni" należysz?

Jak mi wpadnie jakaś kasa to chciałabym przymierzyć się do obiektywu "macro", ale ciężko wozić ze sobą kilka... :). Dzięki - Twoje są doskonałe, moje to tylko wprawki...

Motylarnia czy nie, prawie niemożliwe jest zrobienie w "makro" bardzo dobrego zdjęcia bez "ustawki". Tym większe brawa za cierpliwość.

Duży....:), też nie lubię umieszczać obiektu w "środku", ale tu boki były paskudne, więc zdecydowałam się na takie przedstawienie obiektu :). Wolę szklanoskrzydłego, którego sama "upolowałam" na Kubie - ten jest robiony w motylarni...:)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NEPAL / Dolina Kathmandu / Stupa Bouddanath

INDONEZJA / Bromo / Bromo

POLSKA / Tatry / Dolina Pięciu Stawów

CHINY / Syczuan / Huanglong

NEPAL / Manaslu / Larka Pass 5160m

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl