Galeria zdjęć Dodaj zdjęcia

3
Polecane zdjęcia / galeria "Maroko"
Zdjęcie MAROKO / Meknes-Północne Maroko / Dworzec autobusowy / Autobusem w Ramadanie 2019-01-09 18:00:36
SKOMENTUJ

Leoncjo Autobusem w Ramadanie

MAROKO / Meknes-Północne Maroko / Dworzec autobusowy

galeria: Maroko

poleca: 0 osób
ocena tech.: n/d
odsłony:
komentarze: 0

dodaj do schowka
Zdjęcie MAROKO / Warzazat-¦rodkowo-południowe Maroko / Dworzec autobusowy / Autobusem w Ramadanie1 2019-01-09 18:02:43
SKOMENTUJ

Leoncjo Autobusem w Ramadanie1

MAROKO / Warzazat-¦rodkowo-południowe Maroko / Dworzec autobusowy

galeria: Maroko

poleca: 0 osób
ocena tech.: n/d
odsłony:
komentarze: 0

dodaj do schowka

Zdjęcie MAROKO / Marrakesz-Zachodnie Maroko / Dworzec autobusowy / Autobusem w Ramadanie2 2019-01-09 18:04:58
SKOMENTUJ

Leoncjo Autobusem w Ramadanie2

MAROKO / Marrakesz-Zachodnie Maroko / Dworzec autobusowy

galeria: Maroko

poleca: 0 osób
ocena tech.: n/d
odsłony:
komentarze: 0

dodaj do schowka

Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl