Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Indie pierwszy raz > AFGANISTAN


benbm benbm Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

W droge

Leżąc w szpitalu ,po wypadku ,lekarz zagadnął mnie jak wyjdziesz ze szpitala to co bedziesz robił .Wziąłem mapę i palcem na ślepo trafiło na Indie .Tak mi strzeliło między zabiegami .Kupiłem bilet i w domu mówię do żony ,wiesz Iwonko jadę w Beskidy pochodzę po górach .W między czasie nazbierałem zapas lekarstw i recept .Zabrałem mały plecak w nim bochenek chleba konserwa .W Moskwie spokojnie szare komórki zaczęły mi przypominać Rosyjski .Delhi no zaczęło się ktoś pomógł mi wypisać jakiś dokument .Wychodzę a tam miliard ludzi woła na mnie ,coś ty narobił pomyślałem Biegam jak głupi i pokazuje że mi się chce spać ,wymieniłem 100 USA i jakiś Anglik coś pokazuje na migi że jedzie do Hoteliku ,jadę nie każe mi płacić i pokazuje dzielnice Pahar Ganj Nocleg w Daw taun nazwa norki gdzie spałem .Wychodzę na ulicę i szok .Tysiące sklepików ,boję się skręcić w prawo ,lewo bo się zgubię i tak pierwszy dzień .Drugiego dnia zadzwoniłem do domu .Wiesz Iwoniu ja jestem w Indiach nie w Beskidach ,w telefonie cisza jak makiem zasiał i nagle ,, proszę cię Mieciu nie pij tabletki bierzesz ,wracaj do domu ,podaję słuchawkę jakiemuś Hindusowi i on z uśmiechem zagadnął .Płacz i do domu dopiero po 6 miesiącach .Dotarłem na dworzec kolejowy .A tam milion ludzi ,wszyscy walczą o bilety. ,ale się wpierdoliłem pomyślałem .Ktoś pokazał mi biuro na piętrze i tam kupiłem bilet .Znałem tylko dwa miasta Bombaj Kalkuta i tak wpierdolili mnie w środek Indii Przez pierwszy miesiąc nic nie widziałem tylko dworce kolejowe CDN

cdn

Dodane komentarze

lena13 dołączył
14.09.2010

lena13 2010-11-26 12:31:41

postawiłeś wszystko na jedną kartę i warto było...

warzybok dołączył
17.10.2010

warzybok 2010-10-20 19:33:56

Do odwaznych swiat nalezy ,,,Hajer Ty jestes niesamowicie odwazny,
Za to Cie lubie i szanuje.Powodzenia .

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl