Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Pakistan > PAKISTAN


benbm benbm Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie INDIE / Chanai / Chanai / KwiatCDN

Przyjeżdżamy na stronę pakistańską ,a tam pokazują siętakie góry ze powietrza brakuje w płucach .Droga wiodła przez park narodowy i trzeba było zapłacić 4 USA a wtedy kurs wynosił za 1USA 64 rupie pakistańskie .Dojeżdżamy do granicy ,oczywiście tan koleś z kasą ,gdy odbywało się trzepanie autobusu torby z pieniędzmi nie miał .Ale jak autobus poskładali to torba się znalazła .Wcześniej zauważyłem że chiński celnik klika po angielsku -uczysz się zagadnąłem .Tak ,będzie przecież olimpiada ,bo jak się nie nauczę to mnie z roboty wywalą .Ucz się kolego ucz dodałem mu otuchy ,wspominając swoje pierwsze lekcje angielskiego Był rok2006 czyli przed olimpiadą Pekińską więc stukali w klawiatury ,zagadywali po angielsku ,jak tyllko mogli .Zazwyczaj Chińczycy są skryci Na trasie autobusu jest jeszcze taki odcinek ,gdzie wsiadał chiński żołnierz ,ma czuwać by nie robiono zdjęć w strefie przygranicznej .Po prawej stronie Afganistan po lewej Chiny .Więc moja miła kowalska zagaduje żołnierza a ja cykam widoki tego Hindukuszu W plecaku miałem połówkę żołądkowej wiec polałem dwa kieliszki i żołnierz padł .Na wysokości 4600 jest ostatni posterunek policji i tam ten dzielny wojak wysiadł.Wjeżdżamy do Pakistanu ,wchodzi tam jakiś obdydoł bez munduru w potarganych gaciach .Okazuje sie że to on wbija pieczątki do wizy .U nas takiemu bys paszportu do ręki nie dał taki menel ,no ale ten pieczątki wbijał.

CDN

Zdjęcia

INDIE / Chanai / Chanai / Kwiat

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

08-07
Prezent dla Podróżnika - 5 obłędnych pomysłów!

Niezależnie od kierunku, który obierzecie w tym roku, zachęcamy Was do odkrycia najlepszych globtroterskich akcesoriów i stylowych gadżetów, które w piękny sposób uzupełnią podróżniczy ekwipunek.

08-05
Dobry smartfon wody się nie boi, czyli o telefonach wodoszczelnych.

Jeśli nie nam samym, to z pewnością któremuś z naszych bliższych czy dalszych znajomych przydarzyła się feralna sytuacja, kiedy trzeba było łowić smartfon w wodzie niczym ryby. Ktoś inny z kolei mógł zapomnieć wyciągnąć go ze spodni przy gorączkowym nastawianiu pralki. Nie mówiąc o naglącej potrzebie skorzystania z jakiejś aplikacji pod strugami lejącego deszczu.

07-29
Do Charkowa na piwo i nie tylko...
07-28
Nie tylko Lofoty i Nordkapp...
07-25
Przejażdżka rowerowa z widokiem n...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl