Forum dyskusyjne
Khan tengri
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Kirgizja
myrendral 11:24 | 09.06.2009
witam,Wie kto¶ może ile aktualnie kosztuje przelot helikopterem z maira adar (baza wojskowa) do bazy pod kanem? i jake s± dodatkowe koszty za pozwolenia i korzystanie z poręczówki. Chce mniej wiecej uastalić budżet wyprawy. Interesuj± mnie informacje z ostatnich lat.
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie KIRGIZJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
