Forum dyskusyjne


PRZESTRZEGAM PRZED WYJAZDEM DO PRACY W TURCJI

kategoria inne

kraj Turcja

JAMDOWN dołączył
22.05.2006

JAMDOWN 22:26 | 22.05.2006

I zawieraniem jakichkolwiek kontraktów z firmą 'Odeon'. Niestety, na miejscu okazuje się, że warunki o jakich mowa w Polsce nie zostają spełnione nawet w 50 %. Brudne pokoje i zagrzybione toalety, kilka godzin snu na dobę i system prowizyjny - pozostawiający wiele do życzenia... Musieliśmy negocjować bezpłatny powrót do Polski (wytrzymałem jeden tydzień) i generalnie zakres obowiązków: wyjeżdzacie do pracy jako Rezydent - na miejscu jesteście 3 osobami w jednej: Rezydentem, Przewodnikiem oraz 'przynieś, podaj, pozamiataj'. Ludzie, trzeba być bardzo zdesperowanym, żeby zdecydować się na ten wyjazd, a z tego co wiem, polskie biuro podróży z Warszawy wciąż prowadzi nabór (bo połowa wróciła). Przestrzegam i pozdrawiam, Maciej.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl