Forum dyskusyjne


Gdzie on będzie

kategoria inne

kraj Turcja

tomol9548 dołączył
19.04.2019

tomol9548 11:36 | 19.04.2019

Słyszeliście o tym całym magiku,który ma przyjechać do jakiegoś hotelu w Turcji ???? Ma przyjechać i pokazać nowe sztuczki i to niby jakieś znikanie i wchodzenie w bańki mydlane ? :D będę w Turcji ale nie wiem kiedy on będzie i w jakim hotelu :/ sam się bawię bańkami mydlanymi w sensie sztuczki próbuję nimi robić i chciałbym zobaczyć profesjonaliste :D A pro po Jakbyście chcieli też kupić jakiś płyn do baniek mydlanych to polecam wam sklep sklepjumbo.pl  ( ps. To nie jest żadna reklama !!!!!)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl