Forum dyskusyjne


Wild Card w RPA

kategoria podróże po świecie

kraj Rpa

dołączył

usunięty/nieznany 09:04 | 25.11.2009

witam,

czy ktoś będąc w RPA zakupił Wild Card pozwalającą na wejście do wszystkich parków narodowych i rezerwatów? jestem ciekawa czy karta jest wydawana imiennie - tz czy widnieje na niej imie i nazwisko osoby kupującej ją i czy potem w parkach narodowych jest to sprawdzane z paszportem.

Pytam ponieważ karta dla lokalnych, tzn z poludniowo-afrykanskim paszportem jest cztery razy tansza niz dla obcokrajowcow. gdyby nie byla imienna poprosilabym znajomych zeby nam kupili bo koszt tej dla obcokrajowcow chyba sie nam jednak nie kalkuluje...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec