Forum dyskusyjne


Wynajem domu na dluzszy czas w Tajlandii

kategoria inne

Daniel78 doł±czył
27.06.2011

Daniel78 19:15 | 27.06.2011

Witam,

Chcialbym wraz z dziewczyna wynajac na poczatek na okres 2-3 miesiace dom w Tajlandii.
Moj budzet to 2500-3500zl na miesiac. Wiem, ze nie moze byc to luksusowa willa z infinity pool ale chcialbym maksymalnie na ile sie da zblizyc do tego :) Marzeniem by bylo znalezc cos blisko plazy z bialym piaskiem, palmami i blekitna woda.
Czy wogole jest sens szukac tego w takiej cenie?
Widzialem troche ogloszen z wynajmami domow i niektore byly bardzo mile i miescily sie w budzecie.
Ktory region byscie polecili (majac w pamieci bialy piasek i super fotograficzne widoki)?
Czy moze macie namiary na jakies agencje ktore trudnia sie wynajmem domow na dluzszy czas?

z gory dzieki

Daniel


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl