Forum dyskusyjne


Bieszczady Jesienią

kategoria tanie podróżowanie

kraj Polska

domek-bieszczady dołączył
14.08.2011

domek-bieszczady 12:26 | 14.08.2011

Zapraszamy w Bieszczady! Oferujemy samodzielny domek za rzeką pod lasem. Cisza spokój, pełna prywatność. Rezerwując domek są Państwo jedynymi gospodarzami (brak właścicieli i innych turystów.) Szczególnie polecamy osobom tęskniącym za ciszą oraz tym, którzy chcieliby przeżyć kilka dni w malowniczej bieszczadzkiej wsi wśród zbliżającej się Polskiej Jesieni! Domek jest prawdziwie drewniany z piecami kaflowymi, zachęcamy więc Gości, którzy marzą o przeniesieniu się w powoli zapominane czasy. Udostępniamy w dowolnej ilości opał, można nabyć u nas ekologiczne produkty tj. jaja, miód. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmików z naszej posiadłości.
www.wbieszczadach.nocowanie.pl Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl