Forum dyskusyjne


Treskavec - pożar

kategoria podróże po świecie

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 12:28 | 11.03.2013

Witam, mam pytanie do osób wybierających się niebawem do Macedoni. Planujemy wyjazd do Macedoni i Albanii. W planie mamy pięknie usytuowany monastyr Treskavec w górach i chcieliśmy tam zrobić nocleg. Dzis jednak znalazłem szczątkowe informacje na temat pożaru w tym pięknym miejscu, wiem że sam Monastyr nie ucierpiał natomiast sąsiednie budynki napewno. Pytanie - czy ktoś planujących wyjazd w tamte rejony ma może bardziej szczegółowe informacje na ten temat? Czy jednak możliwe wciąż są tam noclegi? Dzięki za pomoc.


paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 14:18 | 11.03.2013

dla zainteresowanych znalazłem filmik, tu link www.youtube.com/watch?v=lCB8eLnMKPI  od około 52 sekundy. Nie wygląda to dobrze...... Bardzo przykre, tak ważne miejsce dla Macedoni i dziecictwa.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl