Forum dyskusyjne

Macedonia na co trzeba uważać wyjeżdżając tam

kategoria podróże po świecie

longin1974 dołączył
22.08.2013

longin1974 18:50 | 31.05.2018

Witam serdecznie, myślę o podróży do Macedonii. Skusiły mnie uroki jeziora Ochrydzkiego. Na co warto uważać w Macedonii, Jak tam jest z cenami i co waszym zdaniem warto zobaczyć.

Antoni dołączył
04.03.2013

Antoni 19:32 | 31.05.2018

Uważać zawsze i wszędzie warto na kieszonkowców. Oprócz Jeziora Ochrydzkiego, warto zobaczyć Skopje i Kanion Matka - na moich zdjęciach www.globtroter.pl/zdjecia/galeria/3022,kanion_matka_macedonia.  html Przy okazji możesz też pobyć z tydzień w Albanii.

longin1974 dołączył
22.08.2013

longin1974 15:33 | 01.06.2018

Dzięki, może jeszcze ktoś, coś?

dryppl dołączył
29.04.2012

dryppl 14:45 | 04.06.2018

Wspaniały kraj. Byliśmy kilkakrotnie po kilkanaście dni. Uważam że jest bardzo bezpiecznie. Objechaliśmy jezioro Ohryd dookoła po stronie Macedońskiej i Albańskiej. Bardzo polecam.

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 21:20 | 04.06.2018

>Witam serdecznie, myślę o podróży do Macedonii. Skusiły mnie uroki jeziora
>Ochrydzkiego. Na co warto uważać w Macedonii, Jak tam jest z cenami i co waszym
>zdaniem warto zobaczyć.

Pełno cygańskich dzieci, którzy bezczelnie potrafią włożyć rękę do kieszeni, żebrząc. Okropne. Nie mogłyśmy się opędzić więc szybko uciekłyśmy ze środka wielkiego placu do pierwszego lepszego sklepu. Sprzedawczynie dopiero ich przepędziły. Podobnie w Albanii.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 14:50 | 05.06.2018

Byłem w 2011 - podróżowało się bez przeszkód, przyzwoite drogi ładne krajobrazy. To co mi mi utkwiło najbardziej w pamięci to wspomnienie komuny na granicy - spore kolejki i do tego strasznie przetrzepali mi samochód, łącznie z odkręceniem całej tapicerki. Nie było to przyjemne uczucie, ponieważ uświadomiłem sobie, że podróżując przez całe Bałkany, Albanię i Grecję zupełnie nie zwracałem uwagi na samochód i bez problemu ktoś mógł mi podrzucić jakaś nieprzyjemną paczuszkę do przewiezienia przez granicę. Całe szczęście znaleźli tylko stare mentosy (-:

Lolanthe dołączył
29.04.2018

Lolanthe 19:03 | 05.06.2018

Macedonia to tak jakbyś wyjechał do... Czech na Węgry czy Bułgarii.
Zdroworozsądkowe zachowania wystarczą.
Może Ci się przyda, że na ulicach często sprzedają te same produkty co kupisz w dużych sklepach. Różni je cena.

paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 21:39 | 06.06.2018

Dodałbym monastyr Treskavec, oraz góry Baba, meczet TETOVO. Nie ma co straszyć, kraj bezpieczny i przyjazny. Odwiedzić warto dzielnicę Czarszije w Skopje, kanion Matka.

andy 318 dołączył
27.07.2018

andy 318 21:22 | 27.07.2018

>Dzięki, może jeszcze ktoś, coś?

Czesc wlasnie wrocilem z Ochryd .Bylo super przede wszystkim ceny duzo nizsze niz w Polsce .Jezioro bardzo czyste i piekne jedzenie porcje duze i tanio.Zycie duzo tansze niz u nas takze mysle o przeprowadzce po emeryturze.Apartament 36m mozna znalezc za 98 tys. zl a dom z 3/4 pokojami juz za 50 tys.eur.Sprzedaje to mam i witaj macedonio

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl