Forum dyskusyjne

Podróż do Anglii

kategoria podróże po świecie

kraj Anglia

mayer dołączył
31.01.2013

mayer 14:40 | 25.03.2013

Witam,
Ponawiam pytanie, może tym razem ktoś da mi jakieś wskazówki.
Chciałbym znaleźć jakieś biuro podróży, które organizuje wyjazdy objazdowe albo coś w rodzaju kursów językowych do Wlk. Brytanii a najlepiej do samej Anglii i Londynu. Wyjazd byłby dla dwóch 15-latek. w okresie wakacji, Na tydzień góra 10 dni (nagroda za dobrą naukę). Czy ktoś ma z Was udane doświadczenia i mógłby mi coś polecić, Z góry wielkie dzięki.

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 15:46 | 25.03.2013

nie znamy zadnej agencji ale mieszkamy w UK i wiemy ze ludzie kontaktuja sie bezposrednio w Universytetami np w Cambridge lub w Oxford. Moj kuzyn byl na takim wakacyjnym kursie wlasnie w Oxford i byl bardzo zadowolony. Wraz z kursem gwarantowane jest mieszkanie - zwykle u rodziny angielskiej by cwiczyc jezyk - i rozne wycieczki np po Londynie.
mam nadzieje ze to troszke pomoze,
Beata

mayer dołączył
31.01.2013

mayer 16:33 | 25.03.2013

światełko w tunelu, dzięki bardzo
Pozdrawiam

Susie dołączył
20.02.2014

Susie 15:08 | 07.03.2014

Ja mogę ci polecić tanie [url=www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty-do-anglii.html]loty  do anglii[/url] . W Anglii jest dużo miejsc do zwiedzania. Dziewczyny wcale nie muszą się tak uczyć angielskiego, co pochodzić po mieście i słuchać jak ludzie mówią. Podłapią dużo słów.

antka dołączył
09.03.2014

antka 21:20 | 09.03.2014

Hej. Na pewno tez ESKK organizuje wyjazdy na kursy jezykowe- niedawno dostalam oferte na skrzynke. Ale nie korzystalam, nie znam opinii.

podroznik_into dołączył
06.06.2014

podroznik_into 13:22 | 06.06.2014

Jak już tam będą to na pewno musza odwiedzić te muzea: intopassion.pl/photo-story-kulturalny-londyn/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl