Forum dyskusyjne

Przelot do Londynu

kategoria podróże po świecie

kraj Anglia

cag dołączył
11.02.2015

cag 22:30 | 11.05.2015

Drodzy Globtroterzy, proszę o radę, muszę się dostać w styczniu 2016 do Londynu z Katowic lub Krakowa(pierwszy raz w tym kierunku), szukałem przelotów i najtaniej znalazłem Wizzair za 580 zł w obie strony, czy to jest dobra cena i od razu kupować, czy poczekać jeszcze, czy można znaleźć coś tańszego, czy Wizzair robi jakieś promocje itp. Dodatkowo jak najlepiej dostać się do centrum z lotniska (Wizzair lata na Stansted) oraz czy polecacie jakiś sprawdzony hotel, najlepiej w okolicy Barbicanu.
cag

[konto usuniete] dołączył
09.02.2013

[konto usuniete] 07:20 | 12.05.2015

ryanair krk-stansted po 6 stycznia ma ceny 119+119, bilety kupuj ok 2m-c przed wylotem, www.easybus.co.uk/pl/londyn-stansted,  strona na autobusy do londynu
zdrowia
leo

cag dołączył
11.02.2015

cag 12:48 | 15.05.2015

Dzięki za info, nie pomyślałem o ryanair

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 21:28 | 15.05.2015

Wizz lata z Katowic do Luton. Ale pamiętaj o tym, że w Wizie masz w cenie torbę na kanapki, a w Ryanie normalny podręczny plus zwykłą torebkę, notebooka lub torbę z aparatem foto.

cag dołączył
11.02.2015

cag 23:04 | 15.05.2015

Dzięki, czytałem o dopłatach do bagaży i jeszcze trzeba się odprawić online, bo na lotnisku kasują 50 zł

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl