Forum dyskusyjne
Tadżygistan wrzesień 2013 - kto pomoże kto jedzie
kategoria podróże po świecie
kraj TadŻykistan
usteena 14:38 | 14.05.2013
Jedziemy z koleżanką do Tadżygistanu drogą lądową przez Uzbekistan, potem do Kirgistanu i fruuu do Indii.Kto wybiera się do Azji Centralnej we wrześniu / październiku? Planujemy wjazd do Tadżygisyanu pod koniec września.
Właśnie załatwiamy wizy - na tydzień lub dwa. Planujemy zwiedzić Dushanbe i pojechać na trekking lub do GBAO, ale nie mamy dużego doświadczenia i chętnie się z kimś spotkamy.
Kto był w ostatnim czasie i może nam pomóc w przygotowaniach? Proszę o kontakt: justynakisiel@hotmail.com
Kto chce się do nas doczepić? :)
Podobne wątki podróże po świecie TADŻYKISTAN
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.