Forum dyskusyjne
Noclegi w Albanii
kategoria inne
kraj Albania
Krzysiek71 13:09 | 26.08.2013
Polecam Vila Sulo. Czę¶ć pokoi z widokiem na zatokę. Co waże w Sarandzie spokojna uliczka i maj± własny parking. Blisko morza. Gospodarzem jest rodzina, która służy wszelak± pomoc±. Ceny około 25 euro z pokój (2-4 osoby). Pokoje nówki , kuchnia ac. Kilka pokoi ma duże balkony gdzie można posiedzieć i patrzeć na zachód słońca. Na facebooku wystarczy wpisać Vila Sulo i napisać po angielsku lub polsku - krótkie zdania. Polecam. Jestem tam co roku.
zgłoszone do moderacji
apc7 03:38 | 17.08.2013
witam wszystkich, od 01.08 przemierzam Albanię wzdłuż wybrzeża od Sarande - Vlore - Durres - Lezhe wszędzie mamy problemy z noclegiem tu jest pełnia sezonu. Szukanie noclegu to koszmar 2-3 godziny to norma, w małych miejscowo¶ciach jest jeszcze gorzej. Nie polecam podróżowania noc± i zbaczania z głównych dróg, mamy napęd 4x4 samochód jest wysoki i tak mam pietra żeby co¶ nie urwać. A tak poza tym koszmarem to PIĘKNY Kraj fajni ludzie jest co pozwiedzać i nie ma co narzekać jest fajnie.
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki inne ALBANIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
