Forum dyskusyjne


Holandia

kategoria podróże po świecie

Krzysztof Klymiuk dołączył
05.01.2005

Krzysztof Klymiuk 18:09 | 07.01.2005

W Holandii byłem po raz pierwszy w roku 1992. Piszę o tym dlatego, że już nigdzie więcej , żaden kraj nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak przeurocza Holandia. Od roku 1999 bywam w Holandii 3 – 4 razy do roku. Kocham Holandię i sądzę , że mentalnie jest to kraina najbliższa Polakom.
Chciałbym się podzielić wrażeniami wybierającym się do Królestwa Niderlandów w formie odpowiedzi na zadane konkretne pytania.
Aby się dobrze czuć w Holandii dobrze jest przeczytać wcześniej przewodnik po Holandii [najlepiej wydany przez oficynę „Pascal”], a także polecam książeczkę Rodneya Bolta pt.”Poradnik ksenofoba – Holendrzy”, wydaną przez oficynę Adamantan, Warszawa (2002 r).
W internecie szczególnie polecam Niderlandzkiego biura ds. Turystyki, gdzie można znaleźć wiele cennych informacji [WWW.  Holandia.pl/] 
Szukam fanki i fanów Holandii zainteresowanych wymianą cennych informacji i wspólnych eskapad do krainy tulipanów i swobody.
Jestem z wykształcenia finansistą, ale studiowałem także psychologię społeczną i filozofię. Najbliższy wypad planuję na majowy weekend [30 kwietnia 2005 - Święto Narodowe Holandii].


love_Holland dołączył
23.07.2005

love_Holland 18:55 | 23.07.2005

Witam, ja również jestem zauroczona Holandią :) Byłam tam od 16 maja przez 2 tygodnie. Zwiedziłam wiele wspaniałych miejsc i poznałam cudownych ludzi. Staram się o przyjęcie na filologię niderlandzką na Uniwersytet Wrocławski, ale jest ciężko. Najchętniej spakowałam bym walizki i tam wyjechała. W przyszłości marzę o studiowaniu na Universytecie van Amsterdam. Jestem zakochana w tym kraju:))))Pozdrawiam:)


[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 14:18 | 25.07.2005

Ja byłam w Holandii tylko przejazdem,w podróży do Francji,ale gdy zatrzymałam się na hmmm...można powiedzieć parkingu było super!Te krowy na łące...Mój kolega mieszka w Holandii,temu to musi być...Ale Holandią wielce nie jestem zauroczona.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl