Forum dyskusyjne
Ubezpieczenie turystyczne w Meksyku
kategoria zdrowie w podróży
kraj Meksyk
justwojt92 13:09 | 28.05.2014
Jadę na 3 miesiące do Meksyku, czy ktoś mógłby mi polecić dobre ubezpieczenie turystyczne? Chodzi mi o ubezpieczenie od nagłych wypadków i nagłych zachorowań, nie mam zamiaru uprawiać sportów ekstremalnych ani pracować.Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pomocą medyczną w Meksyku? Czy ktoś może korzystał tam z ubezpieczenia, starał się o zwrot kosztów leczenia?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i poradę!
Pozdrawiam! :)
Podobne wątki zdrowie w podróży MEKSYK
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.