Forum dyskusyjne


z Sarajewa

kategoria podróże po świecie

Klio.gol dołączył
05.10.2014

Klio.gol 07:57 | 18.10.2014

Do Sarajewa dotarłam z Belgradu autobus wyjechał o ósmej i o 16 byłam na miejscu. Niestety dojeżdża do dworca Lukavica w południowo-zachodniej części miasta - Istočno Sarajewo, daleko od centrum.Ostatni poranek w Sarajewie i kolejna podróż autobusem do Mostaru. Koszt 17 KM, mam nocleg blisko głównego bazaru Baščršiji a stąd tramwajem nr 1 na dworzec autobusowy. Bilet można kupić u motorniczego i należy go skasować.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl