Forum dyskusyjne


Góry w Bośni

kategoria podróże po świecie

kraj Bośnia

marcinw dołączył
27.04.2005

marcinw 08:38 | 27.04.2005

W zeszłym roku byłem w Sarajewie i Mostarze - piekne miasta, ale jeszcze piekniejsze są otaczające je góry. W tym roku chciałem się tam wybrać ale miejscowi z którymi rozmawiałem odradzaja - miny. Czy ktoś z Was był/ wybiera się na Bjelasnice lub Crtvenice (odpowiednio okolice Sarajewa i Mostaru). Jak ze schroniksami w masywie Bjelasnicy - uzyskanie jakiejś wiarygodnej infoermacji jest niemożliwe. Niedawno dowiedziałem się że schronika są otwarte w sezonie a ten własnie się skończył. Schronika sa mi o tyle potrzebne że jest tam problem z wodą.
Z góry dziękuję z a infornmację typu "poszukaj w antykwariacie, zamów online, sprawdź w internecie" - materiały są bardzo skąpe i tak naprawdę oferują atrakcje hotelowe a nie górskie. Kluby górskie w Sarajewie i Mostarze pozostają głuche na maile.
MarcinStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl