Forum dyskusyjne

Tania karta sim i tani internet

kategoria tanie podróżowanie

kraj Rumunia

Calmin dołączył
26.07.2016

Calmin 14:06 | 26.07.2016

Hej,

wyjeżdżam do Rumunii i szukam taniej możliwości korzystania z telefonu i internetu.

Obecnie jestem w Orange i powiedziano mi, że 1gb !!! będzie kosztować ponad 80zł i to w pakiecie. Jest to cena masakrycznie wysoka i nie jestem skłonny tyle płacić (podobno ue miała znacznie obniżyć ceny takich usług na swoim terenie). W każdym razie czy jest możliwość jakiegoś tańszego rozwiązania? I co ew. polecacie: kupić coś w Polsce czy raczej nową kartę sim na miejscu?

Druga sprawa to internet do laptopa. I jak wyżej. Czy lepiej kupić coś w Polsce czy w Rumunii? Jak tam wygląda dostępność zasięgu takich rozwiązań mobilnych?

ps. mam nadzieję, że nie dubluję żadnego tematu i że piszę ten wątek w odpowiednim miejscu.

[fb] Jacek JD dołączył
22.08.2016

[fb] Jacek JD 12:15 | 22.08.2016

Właśnie wróciłem z 10 dniowej wyprawy.
Karta Vodafone z 6GB internetu i pakietem darmowych minut kosztowała koło 30RON, a jako że na wszystkich kwaterach był Internet to nawet jej nie wykorzystaliśmy, również mimo dzwonienia do Polski na karcie nadal są darmowe minuty. Kupno karty bez problemu bez dokumentów. Dziewczyna w salonie poradziła sobie z ustawieniem APN nawet z polskim menu.

dryppl dołączył
29.04.2012

dryppl 12:37 | 22.08.2016

Właśnie wybieramy się we wrześniu do Rumuni na kilkudniową wycieczkę objazdową. Jadę tam pierwszy raz więc mam wiele pytań. Jak z kwaterami, bukowałeś sobie noclegi wcześniej czy na miejscu szukaliście. Jaką trasę przejechałeś i co ciekawego zwiedziłeś. Proszę o podpowiedz.

Calmin dołączył
26.07.2016

Calmin 18:21 | 22.08.2016

Hej,

jeżeli chodzi o moją rezerwacje to mi firma rezerwowała więc nie wiem, mogę polecić Casa Leone, Przyzwoite warunki i ceny spx. Można się dogadać w czterech językach z obsługą.

A telefon to faktycznie polecam na miejscu kupić tj. kartę sim oczywiście :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl