Forum dyskusyjne


Erywań - kierowca

kategoria podróże po świecie

kraj Armenia

[fb] Ewa Katarzyna dołączył
10.08.2016

[fb] Ewa Katarzyna 13:47 | 10.08.2016

Bardzo polecamy pana Władka, Ormianina mówiącego troszkę po polsku. Szalenie sympatyczny i pomocny człowiek. Pracował jako zawodowy kierowca, niestety w zeszłym roku stracił pracę. Teraz dorabia na własną rękę. Nas obwoził po okolicznych atrakcjach, ale może jechać też dalej. Nie pamiętamy konkretnych cen, ale bardzo przystępne. Trzeba się dogadać. Ma super starą Wołgę, zadbaną i klimatyczną.
Jego numer telefonu: +374 91 549993
POLECAMY!


Grzeźko dołączył
13.10.2017

Grzeźko 18:49 | 13.10.2017

Byliśmy w Gruzji i Armenii grupą 7-mio osobową. Jeśli chodzi o noclegi to wszystko rezerwowane za pomocą booking.com – dlatego też w tym zakresie nie będę przedstawiał opinii, każdy może znaleźć zdjęcia, skontaktować się z właścicielem nawet po polsku za pośrednictwem portalu booking.com
Szczerzę polecę natomiast transport jakim dane nam było podróżować. Mimo tego, iż lądowaliśmy w Tbilisi, z lotniska odebrał nas Ormianin. Kontakt do niego otrzymaliśmy poprzez blablacar, co prawda rozmawia tylko po armeńsku lub rosyjsku, ale pisząc wiadomości dogadałem się z nim po angielsku – po prostu używał translatora. Odebrał nas z lotniska w Tbilisi po południu natomiast następnego dnia rano zabrał nas do Erywania. Potrzebowaliśmy również transport powrotni z Erywania do Tbilisi, jednak ten kierowca nie był w stanie nas podwieźć. Oczywiście poprosiłem go o znalezienie zastępstwa. Znalazł nam naprawdę super transport, kierowca rozmawia po angielsku, można się z nim skontaktować popularnymi komunikatorami (korzystałem z whatsup-a), posiada komfortowe auto Honda Elysion Prestige z 2013 roku. Może zabrać w dowolne miejsce zarówno w Gruzji jak i Armenii. Dodatkowo może pomóc w znalezieniu noclegu w Erywaniu.
Imię: Tigran
Tel: +374 99 90 27 17Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl