Forum dyskusyjne


Wyjazd do Tajlandi w marcu z dziećmi

kategoria podróżowanie z dziećmi

InnyPaweł dołączył
11.09.2017

InnyPaweł 21:16 | 09.10.2017

Zamierzam odwiedzić Tajlandie z moimi jedenastoletnimi córkami. Co byście mi polecili? Luźno planując, polecimy chyba prosto do Phuket i .... i właśnie, co dalej. Może lecieć zupełnie gdzie indziej? Czas jest ograniczony do siedmiu dni ,.
Następne pytanie jak tam jest z jedzeniem dla dzieci. Julka jest dość wybredna. Podzielcie sie proszę własnymi doswiadczeniami. Każda rada mile widziana.


Monsoon dołączył
16.01.2017

Monsoon 12:50 | 11.10.2017

W Tajlandii gdzie się nie pojedzie jest fajnie. 7 dni to mało żeby się dużo przemieszczać. Jesli jesteście miłośnikami natury to w pobliżu Phuket jet Park Narodowy Khao Sok znany z pięknego jeziora czy Ao Phang nga National Park, miejsce gdzie oryginalnie rozgrywa się akcja słynnej ksiązki' Plaża'.

Jedzenie jest ostre, ale Tajowie są przyzwyczajeni do turystów, więc kiedy się mówi, że ma być nieostre to rozumieją;). Poza tym jest pyszne, świeże i zróżnicowane, zależy co Twoja córka lubi. W razie czego jest też Mac i naleśniki. Za pierwszym razem w tropikach można rożnie znosić tutejsze jedzenie, wtedy najlepiej pomaga syrop z White Rabbite z tutejszych aptek i sklepow 7/11.

Jakbyście mieli ochotę więcej poczytać o Tajlandii to polecam
mynameiswind.com/category/tajlandia/ 


InnyPaweł dołączył
11.09.2017

InnyPaweł 18:22 | 12.10.2017

Dzięki za odpowiedź. Popytałem "wujka googla" i jest trochę tego materiału. W tropikach byłęm już, ale inaczej jest gdy siedzisz w resorcie, gdzie wszystko jest podane i zorganizowane, a i naczej gdy idzie się między tubylców. W Azji, nie licząc Turcji, to w zasadzie nie byłem.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl