Forum dyskusyjne
Djerba
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Tunezja
1.vika 18:22 | 23.04.2018
Witam Wybieram się z koleżank± 03.05 na 2 tyg. jakie¶ porady, wskazówki? np czym się poruszać-rower,motor,quad, jakie wycieczki ,kupić w hotelu? Gdzie najlepiej wymienić walutę. Czy na lotnisku to dobry pomysł?Za kazd± poradę dziękujemy.
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie TUNEZJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
