/ / WłOCHY > podróż z lotniska Ciampino do centrum Rzymu > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


podróż z lotniska Ciampino do centrum Rzymu

kategoria tanie podróżowanie

kraj Włochy

Zozolin11 dołączył
25.10.2019

Zozolin11 10:47 | 25.10.2019

Hej. Chciałam Was prosić o poradę, ponieważ wybieram się do Rzymu w przyszłym miesiacu i chciałabym się dowiedzieć w jaki możliwie najtańszy sposób można się dostać z lotniska Ciampino do centrum Rzymu (okolice dworca Termini) z dzieckiem i 2 dorosłych osób przy założeniu, że każda ma bagaż podręczny, z jednym wózkiem i jedna walizka? Pytam, ponieważ przeglądałam różne blogi gdzie ludzie piszą, że w niedzielę np. komunikacja miejsca jest niedostępna albo, że nie ma mozliwosci podróżowania z większym bagazem/wózkiem lub za dodatkową opłatą.

Będę z góry wdzięczna za wszelkie porady.

Pozdrawiam,
Zuza


oli dołączył
06.06.2016

oli 18:43 | 25.10.2019

Zuza najprosciej dla Was byloby wsiasc w autobus po wyjsciu z terminala firmy Terravision koszt 5euro ,dzieci ponizej 5lat chyba bezplatnie .autobsy kursuja bardzo czesto ,chyba co pol godziny w dzien powszedni ,w niedziele trzeba byloby sprawdzic .Mozecie wysiasc na Termini albo np.w okolicach Zamku Sw.Aniola,zalezy dokad chcecie dotrzec.


rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 12:26 | 28.10.2019

Oprócz tego drogiego autobusu są też inne:) Atral, do metra - stacja Anagnina, kiedyś kosztował 1,20euro, teraz pewnie trochę drożej. Na metro warto kupić kilkudniowe karnety.

Relacja z Rzymu tu: https://jadziemlecim.wordpress.com/2018/02/14/rzym-w-3-4-dni/Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl