Forum dyskusyjne


Wirtualne wykłady podróżnicze

kategoria podróże po świecie

Patryk z Łazarza dołączył
21.04.2020

Patryk z Łazarza 16:47 | 21.04.2020

Zapraszam na skróconą wersję wykładu o Św. Patryku i obchodach Festiwalu Św. Patryka w Dublinie.
youtu.be/15CQ2tnY5VI 

Planuję zamieścić na kanale także pełnometrażowy wykład w najbliższym czasie. Będzie to prelekcja jaką wygłosiłem dla FKI w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu.

Na razie zachęcam do obejrzenia krótkiej wersji. Pierwsze youtubowe koty za płoty. Myślę, że długa wersja będzie lepsza. W planach też wykłady o Rwandzie i Kubie. A może ktoś z Was chciałby też nagrać wykład i stworzylibyśmy wirtualny festiwal podróżniczy?

youtu.be/15CQ2tnY5VI 


akras dołączył
16.01.2019

akras 23:35 | 21.04.2020

Fajny pomysł. Tyle tylko, że nasz Globtroter ma obecnie wkurzająco inne problemy. Szkoda, ale tak właśnie jest. Pewnie za chwilę odezwą się do Ciebie odpowiedni ludzie. Radzę skorzystać, ale absolutnie nie radzę słuchać, a tym bardziej wierzyć w historie, które opowiedzą o innych użytkownikach Globa :-) To w olbrzymiej większości wymyślne historie .Pozdrowienia :-)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl