Forum dyskusyjne


Kawałek trawnika dla podróżnika czyli prywatne darmowe miejsca campingowe

kategoria tanie podróżowanie

kraj Polska

[fb] Marta Pyza dołączył
13.05.2020

[fb] Marta Pyza 14:36 | 13.05.2020

W zeszłym roku, mąż kosząc trawnik, wpadł na pomysł stworzenia grupy na Facebooku do dzielenia się swoimi prywatnymi podwórkami z podróżnymi.
I tak powstała idea "Kawałek trawnika dla podróżnika", czyli grupa Free place for camping Poland (www.facebook.com/groups/332468994104652/?ref=bookmarks). 
Aktualnie mamy ponad 150 darmowych miejsc w Polsce, 3 w Niemczech i 1 w Szwecji. Każda osoba, chcąca podzielić się swoim trawnikiem, sama określa, kogo może przyjąć (namiot/przyczepa/kamper), czy akceptuje zwierzęta oraz ilość noclegów. W zamian otrzymuje od nas grupowe kubki ;)
Mapa z zaznaczonymi trawnikami dostępna jest na stronie www.privefreenight.com  (dostęp do mapy mają tylko członkowie grupy, chronimy w ten sposób prywatność i dane osób udostępniających swoje podwórka).
Pomysł się przyjął, a grupowicze chętnie korzystają z możliwości darmowego noclegu oraz poznania nowych ludzi.
Wiemy, że tanie podróżowanie w tym roku okaże się wyjątkowo przydatne, dlatego mamy nadzieję, że również dzięki Wam nie będzie "wolnych" przestrzeni na mapie.

Zapraszamy serdecznie!


Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 05:17 | 16.05.2020

Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł. Przypomina mi to trochę strony freecampsites.net  i www.campendium.com/free-camping  na temat bezpłatnych (lub bardzo tanich) miejsc kempingowo-biwakowych w USA i w Kanadzie, z których wielokrotnie korzystałem.
Jednakże oferowane przez Waszą stronę miejsca posiadają zapewne bardziej ‘rodzinną’ atmosferę.

Życzę powodzenia!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl