Forum dyskusyjne

Leczenie na ukrainie

kategoria zdrowie w podróży

kraj Ukraina

Kubas dołączył
06.09.2020

Kubas 04:45 | 01.03.2021

Witam serdecznie

Mam pewien problem z kręgosłupem. Chcę poddać się prostemu zabiegowi i to powinno wystarczyć.

Zastanawiam się jednak, czy zrobić ti w Polsce, czy może znajdę coś taniej na Ukrainie? Na Ukrainie, jeśli chodzi o sprawy związane z kręgosłupem, znajduję tylko i Truskawiec z jego całą masą sanatoriów. Ale czy rzeczywiście ceny są tam lepsze niż w Polsce? Czy można tam po prostu wykonać zabieg na kręgosłup tak jak w zwykłej klinice, nie korzystając z tego całego "dobrodziejstwa sanatorium" i miliona niekoniecznie potrzebnych dodatków do prawdziwego leczenia? Mam na myśli masaże, kąpiele termalne, rehabilitacje, oraz wiele innych. Chciałbym po prostu przyjść na konieczny zabieg np. tzw. "blokady na kręgosłup" i zrobić to w ciągu jednego dnia, po czym wyjść? Bez wykupywania tygodniowego pobytu w sanatorium.

Szukałem czegoś we Lwowie. Niby duże miasto, a nie mogę znaleźć żadnej kliniki leczącej kręgosłup. Są same dentystyczne...
Pozdrawiam

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 12:24 | 01.03.2021

Obiekty w Truskawcu są bardzo wysoko oceniane w skali europejskiej a może i nawet światowej, najprostszym sposobem żeby rozwiać twoje problemy to proponuję wpisać w wyszukiwarkę interesujący cię problem i znajdziesz kontakt telefoniczny i dopiero po rozmowie telefonicznej sam stwierdzisz czy jest taniej niż w Polsce ( ale na pewno taniej).

rom dołączył
11.02.2010

rom 22:53 | 01.03.2021

Trudno zrozumieć o co Ci chodzi , czy o klinikę czy o sanatorium. W Truskawcu są Sanatoria i słynna woda Naftusia, zjeżdżają tam z całej Ukrainy , poczytaj w internecie. Zadzwoń w Polsce np. do Krynicy, Ciechocinka, Kołobrzegu, Nałęczowa itd i zapytaj czy w jeden dzień zrobią ci taki zabieg skoro nie chcesz nic więcej. Blokadę kręgosłupa możesz zrobić w klinice a nie w sanatorium.Tak samo jest w Polsce oraz Ukrainie, jedynie koszty leczenia lub pobyt w sanatorium jest dużo tańszy na Ukrainie. Po zrobieniu tzw " blokady kręgosłupa" , obojętnie czy w Polsce czy Ukrainie możesz myśleć o sanatorium.

Kubas dołączył
06.09.2020

Kubas 20:18 | 02.03.2021

"Rom", właśnie o to mi chodziło :) Nie byłem pewien co do tego, czy w sanatorium mógłbym spotkać też ofertę zabiegów typowo klinicznych, "szpitalnych". Po tym co piszą o tym Truskawcu, odniosłem wrażenie, że mógłbym tam znaleźć naprawdę wszystko na kręgosłup. Ale najwyraźniej nie...

Będę musiał poszukać kliniki zajmującej się leczeniem kręgosłupa, a nie sanatorium. I tu już jest kolejna dziwna sprawa... W Polsce jest tego dość sporo. Można coś znaleźć w każdym większym mieście. A na Ukrainie we Lwowie nic. Jest to o tyle dziwne, że Lwów jest jednym z tych naprawdę dużych Ukraińskich miast. Dlaczego tam nic nie ma? Są same kliniki stomatologiczne - i to nie mało. Wszystkie nastawione również na klientów z Polski. A na kręgosłup nic...

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 07:25 | 04.03.2021

Co nie znaczy że nie wykonują tam zabiegów, ale jak nie zadzwonisz to się nie przekonasz.

Kubas dołączył
06.09.2020

Kubas 15:28 | 07.03.2021

Jest trochę tych sanatoriów do oddzwonienia w Truskawcu, ale będę próbował. Może akurat gdzieś wykonują tego typu zabiegi, ale raczej na to nie liczę.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl