Galeria zdjęć
Sadhu?
NEPAL / Kathmadu / Pashupatinath
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.95 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-06-15 14:45
- Data wykonania
- luty 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A wiecie, że kilku już zmarło od tego "trzepania kasiory"? Piszę serio, bo wła¶nie wróciły¶my z tego regionu. Nitkaska zrobiła zdjęcia Sadhu dwa lata temu i wła¶nie niecałe dwa tygodnie temu usiłowała odnaleĽć tych ludzi na zdjęciach....kilku udało się znaleĽć. To tyle.
W 2010r. też ich widziałem. Chłopaki trzepi± kasiorę, jak mawia Ferdek Kiepski ;)
Pełny etat.
Nie oni s± jakby na etacie przez lata Ci sami chdz± i ustawi± się od zdjeć z mina ¶wietych.
Byłem w Kathmandu miesi±c po tobie. Pierwszemu z lewej też zrobiłem zdjęcie. Zdaje się, że dokładnie w tym samym miejscu :D - kompleks ¶wi±tyń Pashupatinath, siedzieł na schodach tuż za mostem nad rzek± Bagmati. Wygl±da na to, że to jeden z "przebierańców" pozuj±cych tam stale do zdjęć. Sadhu przeważnie zasłaniaj± twarze przed aparatem. Choć, prawdę mówi±c, czasem ciężko jest odróżnić, który prawdziwy, a który z cepelii. Pozdrawiam.
a co oni robi±? Czy to jakie¶ ¶więto?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Sadhu?
NEPAL / Kathmadu / Pashupatinath
- Autor
- "> ( SO:4.95 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-06-15 14:45
- Data wykonania
- luty 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A wiecie, że kilku już zmarło od tego "trzepania kasiory"? Piszę serio, bo wła¶nie wróciły¶my z tego regionu. Nitkaska zrobiła zdjęcia Sadhu dwa lata temu i wła¶nie niecałe dwa tygodnie temu usiłowała odnaleĽć tych ludzi na zdjęciach....kilku udało się znaleĽć. To tyle.
W 2010r. też ich widziałem. Chłopaki trzepi± kasiorę, jak mawia Ferdek Kiepski ;)
Pełny etat.
Nie oni s± jakby na etacie przez lata Ci sami chdz± i ustawi± się od zdjeć z mina ¶wietych.
Byłem w Kathmandu miesi±c po tobie. Pierwszemu z lewej też zrobiłem zdjęcie. Zdaje się, że dokładnie w tym samym miejscu :D - kompleks ¶wi±tyń Pashupatinath, siedzieł na schodach tuż za mostem nad rzek± Bagmati. Wygl±da na to, że to jeden z "przebierańców" pozuj±cych tam stale do zdjęć. Sadhu przeważnie zasłaniaj± twarze przed aparatem. Choć, prawdę mówi±c, czasem ciężko jest odróżnić, który prawdziwy, a który z cepelii. Pozdrawiam.
a co oni robi±? Czy to jakie¶ ¶więto?
Polecaj± to zdjęcie






























