Galeria zdjęć
W blasku zachodz±cego słońca
POLSKA / Lubelszczyzna / Zalew Zemborzycki
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-08 23:50
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo wyrazne zdjecie..no i krajobraz taki polski..
piekny widok
Zaczęła¶ eksperymentować z ramkami ?
Lecę na Majorkę. Byłam tam w 2006 roku. Czas odswieżyć pamięć. Odpocz±ć ... Pozdrawiam najserdeczniej ... :)))))
Dok±d się znów udajesz Zosiu?
Mam bardzo dużo serca do polskiej przyrody. Sprzęt też ważny. Wpadłam tu tylko na chwilkę, żeby podziękować. Siedzę na walizkach. Pozdrawiam :-))
Bardzo ładny kadr.
Co jedno to ładniejsze. Musisz mieć dużo tego serca i kawałka sprzętu.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W blasku zachodz±cego słońca
POLSKA / Lubelszczyzna / Zalew Zemborzycki
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-08 23:50
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo wyrazne zdjecie..no i krajobraz taki polski..
piekny widok
Zaczęła¶ eksperymentować z ramkami ?
Lecę na Majorkę. Byłam tam w 2006 roku. Czas odswieżyć pamięć. Odpocz±ć ... Pozdrawiam najserdeczniej ... :)))))
Dok±d się znów udajesz Zosiu?
Mam bardzo dużo serca do polskiej przyrody. Sprzęt też ważny. Wpadłam tu tylko na chwilkę, żeby podziękować. Siedzę na walizkach. Pozdrawiam :-))
Bardzo ładny kadr.
Co jedno to ładniejsze. Musisz mieć dużo tego serca i kawałka sprzętu.
Polecaj± to zdjęcie






























