Galeria zdjęć
Tak mieszkaj±
ETIOPIA / - / Okolice Adigratu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.07 | SW:4.02 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-13 12:20
- Data wykonania
- styczeń 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dlatego jak się widzi takie mieszkanka dopiero wtedy doceniamy swoje i widzimy w jakich my pałacach mieszkamy. Wymy¶lamy jakie¶ wydatki nieprzemy¶lane i nie potrzebne np nowa glazura, podłogi a może zmiana mebli , podłóg itp, itd.Szanujmy co mamy bo to nasz dorobek życia.
Prawda? Ja też jeżdż±c po ¶wiecie nabieram dystansu do własnych problemów i pokory w życiu...
o moj Boze jaka bieda....jak widzi takie rzeczy to sie jest wdziecznym za swoje mieszkanko;-)
Ja dzi¶ też korzystam ze ¶ci±gi, któr± mam wła¶nie na owych fotkach ale nie nadaj± się na ten portal.
...dlatego zwykłe fotki na papierze byłe fajniejsze bo można było zrobić z drugiej strony komentarz :):)
ale wiesz Lelo,to czasami dobra metoda gdy po jakim¶ czasie pamięć zawodzi...I zawsze można podpisać kopię:)
Proszę Cię nie opisuj na fotkach. Ja tak robiłem kiedy¶, prawie na każdej fotce co¶ nabazgrałem a dzi¶ tego żałuję bo ładne zdjęcia a cholernie je szpec± napisy, cały urok zdjęcia diabli wzięli.Ale zrobisz jak chcesz, to Twoja osobista sprawa.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Tak mieszkaj±
ETIOPIA / - / Okolice Adigratu
- Autor
- "> ( SO:4.07 | SW:4.02 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-13 12:20
- Data wykonania
- styczeń 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dlatego jak się widzi takie mieszkanka dopiero wtedy doceniamy swoje i widzimy w jakich my pałacach mieszkamy. Wymy¶lamy jakie¶ wydatki nieprzemy¶lane i nie potrzebne np nowa glazura, podłogi a może zmiana mebli , podłóg itp, itd.Szanujmy co mamy bo to nasz dorobek życia.
Prawda? Ja też jeżdż±c po ¶wiecie nabieram dystansu do własnych problemów i pokory w życiu...
o moj Boze jaka bieda....jak widzi takie rzeczy to sie jest wdziecznym za swoje mieszkanko;-)
Ja dzi¶ też korzystam ze ¶ci±gi, któr± mam wła¶nie na owych fotkach ale nie nadaj± się na ten portal.
...dlatego zwykłe fotki na papierze byłe fajniejsze bo można było zrobić z drugiej strony komentarz :):)
ale wiesz Lelo,to czasami dobra metoda gdy po jakim¶ czasie pamięć zawodzi...I zawsze można podpisać kopię:)
Proszę Cię nie opisuj na fotkach. Ja tak robiłem kiedy¶, prawie na każdej fotce co¶ nabazgrałem a dzi¶ tego żałuję bo ładne zdjęcia a cholernie je szpec± napisy, cały urok zdjęcia diabli wzięli.Ale zrobisz jak chcesz, to Twoja osobista sprawa.
Polecaj± to zdjęcie






























