Galeria zdjęć
Dziewczyna
TAJLANDIA / - / Tajlandia (granica z Birm±)
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2012-03-16 21:00
- Data wykonania
- kwiecień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mnie ładne dziewczyny się nie przejadły, zwłaszcza ładnie ubrane i ładnie sfotografowane.
Szkoda, że ostro¶ć trochę uciekła. Oczy s± wyraĽnie rozmyte. W portrecie rozmyte oczy niestety dyskwalifikuj± zdjęcie dlatego powstrzymuję się od oceny technicznej ale i tak zdjęcie jest bardzo sympatyczne i w mojej ocenie wyróżniaj±ce się z tłumu.
a ja my¶lałam, że te obręcze s± niewygodne - wzrok .......
Piękny portret.
Nie wygl±da na nie zadowolon±?
Rzok / Emancypantka - macie całkowit± rację...ale mimo to za zdjęcie 5
Nie jeste¶ odosobniony. Też trochę wina turystów i rz±dz±cych krajem (mam na my¶li Tajlandię). Ostatnio czytałam ksi±żkę o tym plemieniu. Niestety w dzisiejszych czasach to już nie chodzi o tradycję, tylko o pozowanie turystom i utrzymaniu się z turystyki. Jednak migrantom z Birmy czy innych krajów do Tajlandii trudno byłoby wyżyć bez turystyki.
Tak spogl±dam na t± dziewczynę i my¶lę sobie - przejadły mi się takie zdjęcia mimo, że w Tajlandii nigdy nie byłem. Po czę¶ci to chyba wina mediów, które jak stado wilków rzuca się na temat i eksploatuje go aż do obrzydzenia. czy jestem w tych odczuciach odosobniony?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Dziewczyna
TAJLANDIA / - / Tajlandia (granica z Birm±)
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:0 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2012-03-16 21:00
- Data wykonania
- kwiecień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mnie ładne dziewczyny się nie przejadły, zwłaszcza ładnie ubrane i ładnie sfotografowane.
Szkoda, że ostro¶ć trochę uciekła. Oczy s± wyraĽnie rozmyte. W portrecie rozmyte oczy niestety dyskwalifikuj± zdjęcie dlatego powstrzymuję się od oceny technicznej ale i tak zdjęcie jest bardzo sympatyczne i w mojej ocenie wyróżniaj±ce się z tłumu.
a ja my¶lałam, że te obręcze s± niewygodne - wzrok .......
Piękny portret.
Nie wygl±da na nie zadowolon±?
Rzok / Emancypantka - macie całkowit± rację...ale mimo to za zdjęcie 5
Nie jeste¶ odosobniony. Też trochę wina turystów i rz±dz±cych krajem (mam na my¶li Tajlandię). Ostatnio czytałam ksi±żkę o tym plemieniu. Niestety w dzisiejszych czasach to już nie chodzi o tradycję, tylko o pozowanie turystom i utrzymaniu się z turystyki. Jednak migrantom z Birmy czy innych krajów do Tajlandii trudno byłoby wyżyć bez turystyki.
Tak spogl±dam na t± dziewczynę i my¶lę sobie - przejadły mi się takie zdjęcia mimo, że w Tajlandii nigdy nie byłem. Po czę¶ci to chyba wina mediów, które jak stado wilków rzuca się na temat i eksploatuje go aż do obrzydzenia. czy jestem w tych odczuciach odosobniony?
Polecaj± to zdjęcie






























