Galeria zdjęć
¶ladem Kolumba
HISZPANIA / - / Andaluzja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-07-19 08:34
- Data wykonania
- paĽdziernik 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mnie się też podoba i daję pi±tala na zachętę. Życze jak najwięcej pięknych fotek!!!
chciałam podzielić się najpiękniejszymi wspomnieniami..:)
jak w oazie.
po prostu czekolada spłynęła...
Wygl±da na przypalony piernik :/
i chatka z piernika...
Czy nie widzicie, że to w ogóle nie jest woda, tylko jaka¶ folia rozłożona? No i po co usypali ten wał z piasku?
Pewnie woda sztuczna:):):) Ja też daję 5!
Palmy raczej naturalne.......nie plastikowe.:):):)
Pewnie że fajne, i nie bardzo rozumiem co wpływa na sztuczno¶ć miejsca, cokolwiek by to nie znaczyło ...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¶ladem Kolumba
HISZPANIA / - / Andaluzja
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-07-19 08:34
- Data wykonania
- paĽdziernik 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mnie się też podoba i daję pi±tala na zachętę. Życze jak najwięcej pięknych fotek!!!
chciałam podzielić się najpiękniejszymi wspomnieniami..:)
jak w oazie.
po prostu czekolada spłynęła...
Wygl±da na przypalony piernik :/
i chatka z piernika...
Czy nie widzicie, że to w ogóle nie jest woda, tylko jaka¶ folia rozłożona? No i po co usypali ten wał z piasku?
Pewnie woda sztuczna:):):) Ja też daję 5!
Palmy raczej naturalne.......nie plastikowe.:):):)
Pewnie że fajne, i nie bardzo rozumiem co wpływa na sztuczno¶ć miejsca, cokolwiek by to nie znaczyło ...
Polecaj± to zdjęcie

























