Galeria zdjęć
Songkran
TAJLANDIA / Hua Hin / Hua Hin
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.38 | SW:2.19 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2013-05-17 20:43
- Data wykonania
- kwiecień 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
a zdjęcie swietne
a czy pomy¶leli¶cie, ze tylko my , Indie i Tajlandia polewamy sie woda -----------a może jeszcze kto¶ ? .---nie wiem
Wła¶nie, nasz kwiecień i ich kwiecień to nierzadko różnica 20 stopni Celsjusza. My sopelki, a oni rozgrzani słońcem
te "water festivals" s± popularne w wielu krajach tego regionu, w Birmie, Laosie, Kambodży też się polewaj±, w sumie maj± dużo lepsze warunki niż my w lany poniedziałek ze ¶niegiem za oknem :)
Co kraj, to obyczaj :-)
mało im pory deszczowej? :)
To oblewanie się wod± wygl±da na tajski Nowy Rok, który przypada w kwietniu. Też go w Tajlandii przeżyłam - mokra od stóp do głów, ale w tamtejszym upale człowiek szybko wysychał :-)
¶wietny moment złapany na zdjęciu, choć jak dla mnie to dorobione rozmycie wygl±da trochę sztucznie i odbiera fotce reportażowy realizm
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Songkran
TAJLANDIA / Hua Hin / Hua Hin
- Autor
- "> ( SO:4.38 | SW:2.19 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2013-05-17 20:43
- Data wykonania
- kwiecień 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
a zdjęcie swietne
a czy pomy¶leli¶cie, ze tylko my , Indie i Tajlandia polewamy sie woda -----------a może jeszcze kto¶ ? .---nie wiem
Wła¶nie, nasz kwiecień i ich kwiecień to nierzadko różnica 20 stopni Celsjusza. My sopelki, a oni rozgrzani słońcem
te "water festivals" s± popularne w wielu krajach tego regionu, w Birmie, Laosie, Kambodży też się polewaj±, w sumie maj± dużo lepsze warunki niż my w lany poniedziałek ze ¶niegiem za oknem :)
Co kraj, to obyczaj :-)
mało im pory deszczowej? :)
To oblewanie się wod± wygl±da na tajski Nowy Rok, który przypada w kwietniu. Też go w Tajlandii przeżyłam - mokra od stóp do głów, ale w tamtejszym upale człowiek szybko wysychał :-)
¶wietny moment złapany na zdjęciu, choć jak dla mnie to dorobione rozmycie wygl±da trochę sztucznie i odbiera fotce reportażowy realizm
Polecaj± to zdjęcie






























